Květen 2010

Ending určený pro vypadnutí očí z důlků

5. května 2010 v 21:08
Ending určený pro vypadnutí očí z důlků aneb ending z anime jménem Earl and fairy. Pokud milujete krásné bishíky, rozkreslené do detailů, kde je vidět každej sval, se stylově "ulíznutými" vlasy, okamžitě si to namiřte šipkou na trojúhelníček nazývaný PLAY. Vlastně ne! Nejdřív, prosím, dočtěte článek :-D. Teneto ending není hezký hudebně, ani co se týče zpěvu. Zato je plný polonahých bishíků, kde je zakryto jen to, co by opravdu nemělo být vidět \cenzura\. Je pravda, že mohli dát místo těch důležitých částí třeba reklamu na krabí tyčinky, ale jelikož by to nejspíš zkazilo celkový dojem, tak se rozhodli vyřešit to stylově. Co se onoho anime týče, celkový děj bych dokázala smrsknout z dvanácti dílů do pěti, ale naopak kresba je moc pěkná. Tak trochu (víc) styl Vampire Knight. Nejvíc jsem se vždycky těšila na ending :-D. Tak si ho užijte stejně jako já a nezapomeňte (aspoň vy, velké otaku) na misku, abyste si neposlintaly triko. Akorát toho kocoura mohli vynechat.

P.S.: Na komentáře typu: fuj, děsný, nebo podobný hemzy...opravdu nejsem zvědavá, to radši rychle zařaďte zpátečku a odjeďte na blog s Milí Cyrus!


Návrat z londýnské reality k zfanatizovanému světu anime, aneb Peacemaker Kurogane

3. května 2010 v 22:09 | Miharu-kamzík |  Anime
Kdo by řekl, že jsou angličané takoví otaku. Jasně, ájina je světovej jazyk a stovky anime je právě v angličtině. To jsme takhle prohlíželi jedno anglické městečko Canterbury. Všechno tam bylo levný (až na elektrický kytary, ale to sem nepatří) a celkově to bylo moc pěkné město. Tak jsme prolézali obchůdky, nic nás moc nezaujalo, tak pro ty, co mají vkus jako já není divu, že si nevyberete, ale pár shopíků ušlo. Nakonec jsme vlezli do jednoho, kterej vypadal opravdu moc pěkně. Stál před ním převlečenej Superman a tak jsme zalezli dovnitř. Bylo tam spousty komixů, od klasických až po ty japonský, hezký obrovský plakáty a podobně... Už jsme se otáčeli, že pomalu půjdem a najednou jsem stála před regálem od podlahy až ke stropu naplněným mangami všeho druhu. Umíte si asi živě představit, co následovalo. V tu chvíli mě odtamtud holky absolutně nemohly dostat. Stála jsem před regálem a hledala něco, co by se mohlo dobře číst, jenže jich tam bylo tolik, že by si jeden nevybral. Od Naruta (všechny volume), přes Bleach (též všechny volume, ale tohle jsou mangy, který tak úplně nemusim), po spousty dalších... Vybírala jsem. Samozřejmě, že jsem se nemohla plně soustředit, protože jsem byla pod tlakem naštvaných kámošek, který vedle mě přešlapovaly a neustále do mě hučely, že je to stejně anglicky. A co s tim jako... Nastávající studentka jazykového gymnázia a nepřeložila by pár vět (já vim, že jsem líná, ale taková příležitost se neopakuje :-D)... Nakonec mi tak nějak došlo, že si asi nevyberu a v tu chvíli jsem zabloudila pohledem zhruba na pěti DVD, chmátla jsem po prvním - Peacemaker Kurogane! Radostí jsem skočila snad do stropu, tím spíš, když jsem viděla cenu pět liber. Vždyť říkám, všechno celkem levný, až na kytary. No, a tak to mám, hezky originálku, není to sice celý, ale komu to vadí, mně ne... :-D Už se nemůžu dočkat, až to zkouknu. Pak SNAD seškrábu recenzi :-D. Jestli stojíte o něco podobnýho, určitě vyražte do Canterbury. Chcete popsat cestu? Z náměstíčka doprava, pak zase doprava a rovně a až uvidíte přešlapujícího Supermana, jste tam :-D. No dobře, to vám asi bude k ničemu, ale což, poznatek navíc. Jdu se (možná) koukat... Bye!!! :-D

Peacemaker

Back in black :-D

3. května 2010 v 21:36 | Miharu

Předem upozorňuji milovníky AC\DC, že tento článek nemá se songem Back in black nic společného!!!

Tak jsem opět tady - Back in black (vlastně teď už spíš Back in pyjamas :-D)! Ano, už tu zase straším a hodlám strašit dále. Londýn jest dokonalé město. Paříž je taky hezká, ale mrzí mě, že byly plný vejtahy a nedostala jsem se až do třetího patra Eiffelovky! Ale o tom víc příště. Co se tu bude dít? Vy víte, že jsem línej člověk, něco slíbim a pak to nesplnim, kažodpádně, budu se snažit přidávat, jak mi to čas dovolí, a nezanedbávat vás tolik. Nebudu vám ale radši slibovat, co to bude, páč mě znáte (kdo mě nezná, nechť si nepřeje mě poznat :-D) rupne mi v bedně a už se valí jeden šílenej nápad za druhým. Nechtějte vědět, o čem vysoce záživném jsem přemejšlela celou cestu do Londýna. Řeknu vám to. O tom, jak spárovat Willa a Anssiho, přitom je vůbec párovat nehodlám, protože by to do příběhu absolutně nezapadalo. No, prostě když mi přeskočí, jsem všehoschopná :-D. Ještěže mi ty dva dny bylo mizerně, kdoví, na co bych ještě nepřišla :-D. No nic, budu se "snažit" přidávat co nejčastěji, teď už mám po příjimačkách, takže cajk, ale nezaručuju úspěch.