Duben 2010

Alone Forever-III.díl-3+1 aneb dáme si do bytu, dáme si kočku

27. dubna 2010 v 22:13 | Miharu-kamzík |  Příběhy
Přidávám pokráčko AF, zítra vám, moji milí, odjíždím do Londýna, příjimačky úspěšně vykonány, tak se jedu odreagovat (lépe řečeno zamotat si jazyk a ztratit se mezi devíti miliony lidí :-D). Takže mě tu teď nebudete asi týden mít. Pak jedu ještě na seminář, ale mezitím sem snad stihnu něco šoupnout. Tak se tu mějte krásně. Varuji, že čtení této odreagovací slátaniny je na VN (vlastní nebezpečí). Je to kratší, tentokrát bez obrázku (možná je to tak lepší) a už to nebude tak vtipný. Jde do tuhýho :-D.

Pod čárou...


UnsraW

22. dubna 2010 v 20:17 | Miharu |  Japonsko

                          Borci jménem UnsraW

Objevena nová kapela!!! Sic už jí znám trochu dýl, ale rozhodla jsem se dát vědět všem zasloužilým metalistům, protože tahle kapela je k vidění málokde. UnsraW hrajou metal a J-rock. Podle toho se také oblékají. Komu se jejich styl nelíbí, tak hezky ruce pryč, komu se naopak líbí, tak bacha a nenechte se moc zblbnout :-D. Hlavně, proč to dávám sem, když to s anime nemá nic společného? Tak pozor! Jsou to japonci :-)!

.

.
.

No uznejte, nejsou to borci? A počkejte, až uslyšíte tu hudbu... :-D

Období vražd-1.článek

21. dubna 2010 v 19:52 | Miharu-kamzík |  Anime
Nevím proč, ale mám nějaký sadistický období. Romantika mi leze krkem a to myslim naprosto vážně. Chtěla bych pokračovat na svém projektu, který pak hodlám nechat vydrat, ale nemůžu , protože to jest romantika jak žito a brutální slaďárna!!! (To jsem si zas něco vymyslela). Našla jsem další krásný obrázek a řekla jsem si, že na to asi založím články. Tentokrát nedávám pod perex, je to animovaný obrázek a myslim, že tolik slabých povah tu zase není :-D.

Článek č.1 - Vražda v telefonní budce

Mladá dívka byla dnes večer zavražděna v telefonní budce. Pravděpodobně se jedná o sektu, která zastrašuje lidi. Dívka telefonovala, když vtom se začaly z telefonu ozývat divné tajemné zvuky. Pak se ozval výstřel a mladá dívka byla po smrti.

...

Bloody Mary

18. dubna 2010 v 21:22 | Miharu
Tak jsem dneska odpoledne projížděla Gothic obrázky a stahovala jsem si je do mobilu. Najednou jsem narazila na jeden opravdu pěknej :-D. Teda pěknej, jak pro koho, mně osobně to přijde dokonale mysteriózní a výborně pasující do nějakýho pěknýho hororu :-D. Dávám to ale radši pod perex. KDO NESNESE POHLED NA KREV, NEBO MÁ SLABEJ ŽALUDEK, NECHŤ NEROZKLIKÁVÁ CELÝ ČLÁNEK!!! Mohlo by se vám udělat mírně špatně. Také upozorňuju, že tento obrázek je naživo a s anime nemá nic společného.Vampire Knight-Nightwish Sleeping sun AMV

16. dubna 2010 v 21:46 | Miharu |  Vampire knight
Našla jsem jedno vcelku pěkné AMVčko na Vampire Knight. Hlavně je u něho můj oblíbenej (to je sice většina písniček) song od Nightwish-Sleeping sun. Pochybovala jsem, že bych něco takovýho vůbec našla. No nic, užijte si ho. Doufám, že někdy stvořim (i když pochybuju) něco podobnýho na nějakej pěknej song :-D.


Upozornění: Asi na 03:13 je cosplay Zera, dost jsem se zděsila, páč cosplay fakt není moje hobby, ale špatný to není a ten obrázek je tam (naštěstí) jen jeden, takže cajk :-D.

Fantasy pictures (*_*)

12. dubna 2010 v 20:21 | Miharu |  Fantasy
Ano, ano, ano, ano...Sprostě jsem zapomněla přidat jednu veledůležitou rubriku, nevím sice, jak mě to mohlo nenapadnout, ale prostě jsem na to zapomněla. No co, stane se. Rubrika "Fantasy" už tam nyní straší taky a ráda bych sem na úvod přidala pár obrázků, který se mně osobně líbily a našla jsem je někde...Ani nevim kde...:-D.

Pod takovou tou čárou, pod kterou, když nerozkliknete "Celý článek" , nezobrazí se vám prakticky nic, a proto...No, to už je jedno...:-D...


Alone Forever-II.díl-Piráti silnic

11. dubna 2010 v 18:55 | Miharu |  Příběhy
Tak tu máte další část.Už jsem se rozhodla-žádný Yaoi nečekejte.Pro někoho tak dobře,pro někoho ne,ale já na to nemám.Kdyžtak příště:-D.Prostě je to taková splácaná kravina,ale doufám,že se to čte dobře.Užijte si další díl.

Sano a Will
                                                                       
Pod perexem:-D...