*Samurai*-2.část

1. ledna 2010 v 19:47 | Miharu |  Příběhy
Tak tu máme druhou část,takže komu se líbila ta první,může si přečíst druhou,komu se ta první nelíbila,ať ji nečte a kdo tu první nečetl...Tak si jí může ještě přečíst...
Právě,když dvojice s jedním bezvládným tělem,které už se zase pomalu začalo probouzet k životu,došla k pěkné chalupě v dědině,začínal foukat mrazivý zimní vítr.Isamu otevřel dřevěné dveře a starší muž,který seděl u stolu vzhlédl.Isamu pokynul Aimi,aby vstoupila a potom sám vešel dovnitř."Zdravím,Saburo."Muž kývl na pozdrav a usrknul si ze šálku.Pak se tázavě podíval na Aimi. "Kdo je to?"
"Dobrý večer,jmenuji se Aimi."Aimi se představila a Saburo jí suše odpověděl na pozdrav.
"Dobrý..." Isamu probodl Sabura pohledem a otevřel dveře vedoucí do druhé místnosti v domě.Ještě než však vstoupil,pohrozil Saburovi. "Saburo!Aimi je náš host.Chovej se k ní slušně a postarej se o ní." Poté za sebou zabouchl dveře a Saburo vzdychnul.
"Ach jo,další žena v domě." Hned se ale na Aimi usmál a zeptal se,jestli nemá hlad.
Isamu položil Ichira na rozestlané lůžko,zmizel za roh a po chvilce se vrátil s mokrým obkladem,který mu položil na čelo.Ichiro pootevřel oči a pousmál se na bratra.Isamu mu úsměv vrátil. "Jak je ti?"
"Až na to,že se cítím jako monstrum,které převálcoval parní válec,tak docela dobře."
Ichiru se sám zasmál tomu co řekl,ale hned poté se odvrátil na druhou stranu lůžka,kde stála zvláštní nádoba a Isamu slyšel jen dávivé zvuky.Po chvilce si Ichiro otřel ústa a otočil se zpět k bratrovi. "Je mi špatně."
"Uhodili tě do břicha.To přejde.Pak to odnesu." Přitom ukázal na nádobu.Ichiro pokračoval.
"Věděl jsem,že na nás čekají.Zahlédl jsem je.Říkal jsem ti,abychom šli,ale neposlouchal jsi mě!" Isamu sklonil hlavu. "Promiň,mluvil jsem s dívkou..." Ichirovi vhrknou do očí slzy a vyjede na bratra. "A já jsem co?!Odpad?!" Isamu si uvědomí,co řekl a pokusí se svou chybu napravit. "Omlouvám se,Ichiro.Často zapomínám,kdo doopravdy jsi.
"Neříkej mi tím hrozným jménem!!!Já...já..." Ichiro se rozpláče. "Chci být jako ostatní dívky.Nosit dámské kimono,malovat si rty,mít rozpuštěné vlasy.Proč to musím pořád skrývat?!
"Ichiro,neptej se tak.Moc dobře to víš."
"Neříkej mi tak,rozumíš?!Vím,ale...teď se mezi nás vetřela Aimi.Je krásná.Nosí upravené vlasy,stuhy,ženské jméno,nemusí skrývat ženské rysy..."
"...Ale nemá rodinu."Dokončil za něho Isamu větu.
"Já snad ano?!Nikdy jsem nepoznala rodiče!" Při těch slovech Isamu ztuhne.
"A já jsem co?!Odpad?!"Dále už na nic nečeká a práskne za sebou dveřmi.
Saburo sedí na stejném místě jako předtím a dolévá si saké.Isamův pohled nejdříve změří láhev a její množství saké v ní a potom sjede na rozestlané lůžko,které tam před chvílí ještě nebylo a na kterém tiše oddychuje Aimi.Dlouhé vlasy má rozprostřené na polštáři a její rty naznačují nepatrný úsměv.
Isamu se posadí naproti Saburovi a naleje si saké.Saburo ho probodne přísným pohledem.
"Je v pořádku?"
"Myslím,že ano..."Odpoví Isamu poněkud nejistě a usrkne si saké.Najednou se však z vedlejší místnosti ozve šramot a následují opětovné dávivé zvuky,které ale trvají déle,než předtím.Saburo se podívá směrem ke dveřím,ze kterých zvuky vycházejí.
"Ona zvrací?"Isamu naprázdno polkne a kývne hlavou.
"Ano.Dostala silný úder do břicha."
Saburo se zatváří ještě přísněji a sjede Isamu pohledem.
"Isamu,uvědomuješ si vůbec,jakému nebezpečí ji vystavuješ?!"
Isamu mlčí a zírá do prázdna.
"Měli jste odejít už tehdy,když vaši rodiče zemřeli."
"Já to vím,Saburo.Udělal jsem chybu."
"To ano,ale teď už s tím nic neuděláš.Kvůli tobě se musí chovat jako kluk,podstupovat nebezpečné mise a den za dnem se bát,že přijde o život!"
Isamu zbledne. "Už to brzy skončí.Potom odejdeme pryč a už se nevrátíme!"
Saburo se ušklíbne. "Che...Jestli to do té doby přežijete,tak prosím!Jak myslíš,že bude dlouho trvat,než si někdo všimne,že je to dívka.Podívej se na ni!Je jí šestnáct let.Je zázrak,že si toho ještě nikdo nevšiml a...doufám,že víš,co vás čeká,když to praskne."
"Ano,zemřeme oba!Ale proč by ta chvíle měla nastat?!"
"Isamu,jsi příliš naivní na to,abych ti vysvětloval,že když si jí nikdo nevšiml doteď,nemůže se to změnit."
Isamu vrhne na Sabura vražedný pohled,ale ten jen pokrčí rameny.
"Hlavně mi to pak nevyčítej.To ty děláš chybu."
"A co mám teď dělat,řekni mi to?! Isamu se na Sabura ostře osopí.Tentokrát Saburo sklopí hlavu k zemi a raději mlčí.Isamu dopije své saké,postaví se a dojde ke dveřím.Ještě než však chmátne po klice,otočí se zpět na Sabura,který stále sedí se sklopenou hlavou.
"Ještě čekám,kdy mi začneš nadávat,že jsem sem přivedl další ženu!" Zasyčí jedovatým tónem.Saburo otevře ústa,ale raději je zase zavře a neřekne nic.
Isamu stiskne kliku a vstoupí do pokoje.Ichiro-vlastně dívka je už oblečená v košili a lehce oddychuje.Saburo si lehne na lůžko vedle ní a obejme jí.Najednou se zarazí,protože si všimne,že měl Saburo pravdu.Její vlasy jsou už moc dlouhé a také její tělo se začalo zaoblovat do přirozených ženských tvarů.Isamu si ji chvilku prohlíží a pak si povzdechne.
"Ach...Saburo má pravdu.Je zázrak,že si toho ještě nikdo nevšiml."
Přivine si sestru k sobě a pohladí jí po vlasech.
"Promiň mi to,nedovolím,aby se ti něco stalo...Mám tě rád...Mám tě radši než kdokoliv jiný.
Miluji tě...Nikdo mi tě nevezme.Jsi to nejcennější,co mám."
Isamu dořekne větu s rozklepaným hlasem a naprázdno polkne.
"Odpusť,že jsem ti zkazil dětství...Odpusť mi prosím...Hotaru.

(Pokračování příště...)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lobelie Lobelie | Web | 1. ledna 2010 v 20:07 | Reagovat

Pěkný, pěkný :-) Koukej dokreslit tu mangu :-)

2 Mizaki Mizaki | 3. ledna 2010 v 15:40 | Reagovat

Mrtě dobrý :).....Seš přirozenej talent :D.....ci taky!!!!

3 Mizaki Mizaki | 3. ledna 2010 v 15:41 | Reagovat

se toho nejspíš nedočkám a nepotkám ani nikoho horšího :D

4 Miharu Miharu | 3. ledna 2010 v 15:52 | Reagovat

Děkuju...četlas i to první?Páč jinak to asik nepobereš:-)Jo až budeš mít čas tak se určo ozvi...mám zase nějaký novinky:-DDyt nejseš nejhorší...seš z nás nejlepší herečka...kdybych se měla měřit na place s tebou...tak by to asi dopadlo dost katastrofálně:-DKaždej zkrátka umíme něco jinýho :-)

5 Lobelie Lobelie | Web | 3. ledna 2010 v 16:18 | Reagovat

[4]: Hm... :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama